Очільник МОЗ пообіцяв вакцинувати всіх бажаючих протягом 2021 року. За його словами, у майбутньому також не буде можливості купити офіційно ввезену вакцину в Україні.

Читайте також У США припиняють вакцинацію препаратом Johnson & Johnson через випадки тромбозу

Мови про те, щоб купити вакцину в Україні, не йде зараз і не буде йти в майбутньому. Принаймні щодо вакцин, які завозить Міністерство охорони здоров’я. Всі ці вакцини будуть робитись виключно безкоштовно для всіх громадян України,
– наголосив Максим Степанов.

Він додав, що розуміє тих, хто хоче щепитися вже сьогодні. Однак вакцинують на першому етапі тих, хто перебуває в групі ризику.

"Я розумію, що є люди, які вже хочуть зробити щеплення. Проте ми в першу чергу вакцинуємо зараз людей, які перебувають в групі ризику. Але ми проведемо щеплення всім без виключення бажаючим в нашій країні протягом 2021 року", – зазначив Степанов.

Вакцинація в Україні: дані станом на 13 квітня

Вчора, 5 квітня, щеплення проти коронавірусу зробили 12 856 мешканців України. Загалом від початку вакцинальної кампанії першу дозу вакцини отримали 304 678 людей. Тільки 2 людини отримали 2 ін'єкції, тобто повністю завершили вакцинацію.

Як записатися на вакцинацію / Інфографіка 24 каналу