В ефірі одного із телеканалів заступник глави Міністерства охорони здоров'я Віктор Ляшко запевнив, що повний локдаун влада запроваджувати не буде.

Читайте також Локдаун у містах та оновлені кольорові зони: як в Україні діє адаптивний карантин

Можливість повного локдауну в Україні

Головний санітарний лікар зазначив, що Україна наразі 39-а за смертністю в Європі та 48-а у світі. За його словами, бувають дні, коли у країні фіксують велику кількість нових заражень коронавірусом, якщо порівнювати з іншими державами.

Складний період, який ми проходимо в адаптивному карантині. Тотального карантину не буде, адаптивний карантин можна використовувати без тотального локдауну,
– заявив Ляшко.

Він також додав, що ситуація з коронавірусом в Україні стабілізується.

Коронавірус та карантин в Україні: основне

  • Станом на 9 квітня коронавірус підтвердили у 1 823 674 українців, за останню добу – 19 676 нових випадків. Від початку епідемії одужали 1 395 104 особи, летальних випадків – 36 381.
  • Раніше Кабмін продовжив карантин в Україні до 30 квітня. З 24 лютого він став адаптивним, країну знову поділили на зони.
  • Наразі у червоній зоні карантину перебувають 12 регіонів: Київ, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Одеська, Сумська, Львівська, Миколаївська, Черкаська, Запорізька, Хмельницька та Чернівецька області.