Про це повідомляє агентство "Интерфакс".

"Створено прецедент, що установа визнана винною у скоєнні адміністративного порушення за демонстрацію неповнолітнім з важкими психічними розладами неналежного контенту", – повідомила агентству радник з інформаційної політики уповноваженого при президенті з прав дитини Юлія Сергєєва.

За її словами, керівництво лікарні винне в поширенні серед дітей інформації, що завдає шкоди їх здоров'ю. Суму штрафу представник омбудсмена не уточнила.

Читайте також: У Москві сім’я хотіла продати свою маленьку дитину

Раніше ЗМІ повідомили про те, що в психіатричній лікарні № 15 маленьких пацієнтів нібито прив'язують до ліжок за шию, руки і ноги. За попередніми даними, співробітники медустанови замість того, щоби використовувати заспокійливі ліки, прив'язували дітей. Підлітки були відправлені до психіатричної лікарні з дитячого центру "Веселка". Фотографії, що підтверджують жорстоке поводження, були розміщені в низці ЗМІ. Після цього Слідчий комітет почав свою перевірку, пізніше з перевіркою виступив департамент охорони здоров'я.

Перевірка апарату уповноваженого з прав дитини показала, що примусова госпіталізація вихованців дитячих центрів в психлікарні має масовий характер.