Про це заявив перший заступник міського голови Миколаєва Віталій Луков. За його словами, міська комісія ТЕБ і НС фактично продублювала рекомендації Кабінету міністрів щодо обмежень у "червоній" зоні.

Читайте також: Жінки дедалі частіше мають проблеми зі щитоподібною залозою: як цьому зарадити

У двох словах - закривається практично все, до чого ми звикли, це і місця відпочинку, місця, де ми могли зробити закупівлі необов'язкового характеру, місця, де ми могли підняти своє здоров'я,
– заявив він.

Обмеження не стосуються вакцинованих людей

Він назвав різницю між весняними й теперішніми карантинними обмеженнями. Для людей, які отримали вакцину проти коронавірусу й надалі зможуть працювати та відвідувати кафе та ресторани.

"Наприклад, кафе і ресторани, колектив повинен бути 100% вакцинований, також можуть обслуговувати тільки тих відвідувачів, які нададуть сертифікат про вакцинацію", – зазначив Віталій Луков

За його словами, ще ж стосується ринків і магазинів непродовольчої групи товарів. Не пустити на ринок складно, але не обслуговувати – можливо.

Повірте мені, жарти закінчилися. Ми не маємо права зараз на демагогію, популізм, загравання і зручні рішення. Ми маємо право приймати жорсткі рішення, щоб вони були ефективні,
– заявив заступник міського голови.

Робота дитсадків і шкіл

Дитсадки працюють у звичайному режимі, як і молодша школа. Тобто без застосування дистанційного навчання. Старшій школі, 5 – 11 класам, можна також навчатися оффлайн за умови 100% вакцинації персоналу навчального закладу.

З 1 листопада за парти повернуться учні 1 – 4 класів, якщо це буде дозволяти температурний режим, тобто якщо в класах буде температура повітря не менше 17 – 18 градусів. Учні ж 5 – 11 класів навчатимуться дистанційно.

Ситуація в Миколаєві

  • Станом на 24 жовтня в Миколаївській області виявлено 366 нових підтверджених випадків COVID-19
  • Всього області вакциновано 448987 осіб.
  • Завантаженість ліжок – 68,1 %.
  • З 26 жовтня Миколаївська область переходить до "червоної" епідемічної зони.