Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків заявив про свою готовність вакцинуватися, щоб показати приклад. Про це він повідомив в ефірі.

Зверніть увагу Прикарпаття та Буковина протестують через введення жорсткого карантину: фото

Марцінків планує вакцинуватися

За його словами, він хоче зробити все відповідно до закону, щоб не було жодних претензій. Він має намір вакцинуватися, щоб показати іншим, що це дієвий метод.

Якщо в п'ятницю (5 березня – 24 канал) вакцинуватиметься міська клінічна лікарня №1 і якщо хтось відмовиться з медиків, я планую теж вакцинуватися,
– зазначив Марцінків.

Медики відмовляються від вакцини

Він підтвердив, що медики справді відмовляються вакцинуватися. Водночас у місті працюють над тим, що щепити усіх лікарів.

Марцінків заявив про готовність вакцинуватися: дивіться відео

"Згідно зі списком, 40% лікарів відмовляються від щеплення. Кожен, хто вакцинується, пише згоду, що він добровільно погодився щепитися саме цієї вакциною", – зауважив очільник Івано-Франківська.

Медиків, соцпрацівників дійсно важливо переконати у вакцинуванні. Очевидно, що на них впливає інформаційна хвиля або недоопрацювання щодо пояснення, що це за вакцина,
– сказав мер.

Він також додав, що у місті ситуація стабілізувалась. Упродовж трьох днів кількість хворих приблизно однакова. "Є надія, що захворювання піде на спад", – сказав Марцінків.


Етапи вакцинації в Україні / Джерело МОЗ / Інфографіка 24 каналу