Андрій Александрін в ефірі одного з українських телеканалів заявив, що поширення коронавірусу в Україні може статись через низькі темпи вакцинації.

Читайте також Рада розгляне відставку Степанова на позачерговому засіданні

За його словами, в Україні досі триває перша хвиля COVID-19. Епідеміолог вважає, що в країні не було такого періоду, який би демонстрував суттєве зниження захворюваності на коронавірус.

У нас триває перша хвиля COVID-19. Це – третій пік першої хвилі. Ось так правильніше казати. У нас триває перша хвиля, і ми не можемо сьогодні говорити, що вона у нас якось знижується або підвищується,
– заявив Александрін.

Епідемолог заявив, що після травневих свят слід очікувати черговий пік, тому що "рівень вакцинопрофілактики в нашій країні критично низький".

Що цікаво, в уряді запевнили, що Великдень та травневі свята в Україні пройдуть без посилення карантину. За словами прем'єра, по всій країні спостерігається зниження кількості нових випадків та госпіталізацій. Це дозволить послабити карантин ще у кількох регіонах.

Президент Володимир Зеленський також побоюється, що після Великодня може початися новий спалах COVID-19. До цього можуть призвести скупчення людей у церквах.


Головні правила профілактики коронавірусу / Інфографіка 24 каналу