Магнітні бурі у листопаді 2017

У листопаді метеорологи прогнозують досить сильні геомагнітні коливання. Найсильніші магнітні бурі почнуться 7 листопада і триватимуть до 11 листопада без перерви. Також досить неспокійним буде 15 листопада, коли магнітосфера буде збуджена.

Читайте також: У Карпатах вже насипало понад метр снігу: з'явились фото

В інші дні метеорологи обіцяють перепочинок, однак не варто забувати, що вкрай чутливі люди можуть відчувати неприємні симптоми ще за кілька днів до початку самих бур.


Коли будуть магнітні бурі в листопаді 2017

Чого не варто робити під час магнітних бур

В особливо небезпечні дні люди, які страждають на метеозалежність, можуть відчувати сильний головний біль, тахікардію, запаморочення, перепади тиску і інші неприємні симптоми. У період найпотужніших магнітних коливань відмініть фізичні навантаження та уникайте стресів. Також фахівці рекомендують на цей час відмовитися від алкоголю і куріння, а також налагодити систему харчування: відмовся від жирної і важкої їжі, уникати продуктів, що сприяють затримці рідини в організмі (солоне і копчене).

Що потрібно робити під час магнітних бурь

Пийте якомога більше чистої води, часто провітрюйте приміщення і більше гуляйте на свіжому повітрі. Якщо ви страждаєте від захворювань серцево-судинної системи або ВСД, завжди носіть при собі потрібні таблетки.

Масаж, який полегшує головний біль

Під час магнітних бурь у більшості людей часто виникає головний біль. Полегшити стан ви можете за допомогою точкового масажу, який розширить судини і відновить нормальне транспортування кисню до клітин мозку. Насамперед приділіть увагу області, що розташована між великим і вказівним пальцями руки: масажуйте їх по 2 хвилини на кожній руці.