Про це повідомила представник Crown Agents Крістін Джексон.

"Виникла певна проблема в зв'язку з тим, що один із співробітників митниці по своєму трактував питання оподаткування. Наразі Crown Agents і держпідприємство "Укрмедпостач" намагаються вирішити проблему", – сказала вона.

За її словами, наразі ця міжнародна організація вже поставила 45% закуплених нею препаратів. Зокрема 67% препаратів для лікування онкології для дорослих і 18% препаратів для лікування дитячої онкології.

Джексон наголосила, що виробники, з якими працює організація, активно проявляють зацікавленість в участі в закупівлях і вже хочуть брати участь у закупівлях 2016 року.

Читайте також: У Центрі протидії корупції розповіли про нові махінації української фарммафії

При цьому міністерство охорони здоров’я сподівається, що закуплені міжнародними організаціями лікарські засоби до кінця літа будуть поставлені в Україну у стовідсотковому обсязі.

Нагадаємо, у 2015 році Міністерство охорони здоров’я передало міжнародним організаціям закупівлі за 12 державними програмами на загальну суму близько 2,2 мільярда гривень, що склало близько 60% всіх коштів, виділених на закупівлю ліків.

12 січня 2016 року Кабінет міністрів України ухвалив постанову про передачу у 2016 році всіх державних закупівель ліків міжнародним організаціям. Загалом закупити ліків планується на понад 4,1 мільярда гривень.