У Хмельницькій ОДА занепокоєні темпами поширення хвороби. За минулу добу там зареєстрували ще 511 нових випадків COVID-19.

Важливо В Україні зареєстрували 10 533 нових хворих на COVID-19

Яка ситуація з COVID-19 на Хмельниччині

Від початку пандемії коронавірусу у Хмельницькій області виявили 63 116 хворих на COVID-19. За це час понад 50 тисяч подолали недугу, натомість ще 1 128 хворих померли.

Зараз у лікарнях регіону перебуває 1 853 хворих на коронавірус. Ще приблизно 10 тисяч людей з COVID-19 лікуються амбулаторно.

Завантаженість ліжкомісць у закладах, що надають допомогу хворим з COVID-19, по області складає 94,22% (1853 хворих, 346 підозр),
– мовиться у повідомленні.

З 29 березня у Хмельницькому посилили карантинні обмеження. Наразі там заборонено:

  • приймання відвідувачів у закладах розважальної діяльності, зокрема й розташованих у ТРЦ;
  • робота після 22:00 та до 7:00 ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів, крім замовлень на виніс;
  • робота гуртків у закладах всіх форм власності, за виключенням організації роботи гуртків в дистанційному режимі.

Водночас очне навчання відновили лише учні 1 – 4 класів. Без змін продовжать роботу дитячі садочки міста, а от середня школа переходить на дистанційну форму навчання.

Актуально У Києві не збираються відкривати літні майданчики: ресторани працюють лише на виніс

Раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що ситуація з коронавірусом ще декілька тижнів буде погіршуватися. Степанов зазначив, що МОЗ протягом двох – трьох тижнів прогнозує зростання нових випадків до 25 тисяч на добу.