Канцлерка Німеччини розповіла, що лідери G7 виділять для цього 2,3 мільярда доз вакцини до кінця 2022 року. Про це вона повідомила під час пресконференції у неділю, 13 червня.

Читайте також Британія подарує бідним країнам 100 мільйонів доз вакцин від коронавірусу

Ми єдині в думці, що пандемію можна побороти тільки глобально, і що виходом з пандемії є вакцини. До кінця 2022 року 2,3 мільярда доз будуть розподілені серед країн, що розвиваються,
– сказала політикиня.

Ангела Меркель зазначила, що її держава зробить "значний внесок" і "відповідатиме за 350 мільйонів" доз щеплень від коронавірусу.

Вакцинація у світі: що відомо

  • Наразі розрив між вакцинованими та невакцинованими країнами дуже великий. Скажімо, понад 50% жителів США та Великої Британії отримали хоча б одну дозу вакцини. Натомість в Африці – менш ніж 2% людей.
  • У ВООЗ заявили – для того, щоб подолати коронавірус, недостатньо однієї вакцинації. Медики, що людям необхідно адаптувати свій спосіб життя та менше контактувати між собою.
  • Найшвидше населення щеплює Китай. Впродовж останніх декількох тижнів в країні вакцинують по 20 мільйонів громадян на добу. Такими темпами до літа у КНР щеплення отримають всі громадяни.

До теми Байден підтвердив, що США передадуть майже 100 країнам вакцину Pfizer