Національна служба охорони здоров'я Великобританії опублікувала витяги зі свідчень про смерть пацієнтів, які показують наявні у них хронічні хвороби, пише The Daily Mail.

Також на тему: Пандемія коронавірусу може викликати спалах психічних захворювань у всьому світі

З'ясувалося, що лише 5% померлих було відносно здоровими, оскільки виявлених недуг у них не було. 95% мали ті чи інші хронічні хвороби. З 20 332 пацієнтів, які померли з 31 березня, 5 873 або 26% мали діабет.

Від цієї хвороби в Англії страждає близько 4 мільйонів людей, діабет робить їх більш уразливими перед різними інфекціями.

Підвищений рівень цукру в крові послаблює захисні сили імунної системи людини, через що організм повільніше реагує на такі віруси, як SARS-CoV-2. Крім того, діабет другого типу часто виникає через ожиріння, яке є ще одним значним фактором ризику тяжкого перебігу COVID-19.

Лікарі стверджують, що діабетики краще справлялися б з коронавірусною інфекцією, якби ретельно контролювали діабет.

Також статистика показує, що майже п'ята частина всіх жертв COVID-19 страждає від деменції, а ще у 15% є хронічне обструктивне захворювання легень (ХОЗЛ). Статистика в черговий раз свідчить, що жертвами коронавірусної інфекції частіше стають люди похилого або мають важкі хронічні патології.


Симптоми коронавірусу / Інфографіка 24 Каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.