Про це він заявив на віртуальній конференції аналітичного центру German Marshall Fund, пише RMF24.

Читайте також: Соціальне дистанціювання можуть запровадити до 2022 року, – вчені

Тегнелл також пояснив підхід Швеції до пандемії коронавірусу, де на сьогодні відсутні суворі карантинні обмеження, а закриті лише школи.

Він зазначив, що відсутність обмежень не означає, що життя у Швеції триває, як раніше – вулиці Стокгольма спорожніли, а трафік в 10 разів менше звичайного.

Водночас чиновник визнав, що Швеція зазнала невдачі у сфері догляду за літніми людьми, а більша частина смертей від COVID-19 –серед мешканців будинків для людей похилого віку.

У Швеції від коронавірусу померли понад тисяча людей, а загалом в країні підтвердили понад 26 тисяч випадків зараження коронавірусною інфекцією.

Я не думаю, що цей вірус коли-небудь зникне. Деякі країни, схоже, проводять політику, засновану на припущенні, що, якщо вони вилікують усі випадки в країні, вони назавжди позбудуться від вірусу. Я так не думаю,
– заявив Тегнелл.

Він також додав, що COVID-19 може викликати щорічні епідемії в майбутньому, як сезонний грип.

До слова, це не перше припущення, щодо ймовірного сезонного статусу COVID-19. Вчені прогнозують нову хвилю пандемії вже восени.


Правда і міфи про коронавірус / Інфографіка 24 Каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.