На окупованих територіях Донеччини заявили про сьомий випадок коронавірусу. COVID-19 підхопив чоловік, який повернувся з Росії. Зараз він госпіталізований. Про це повідомляє РБК–Україна з посиланням на ЗМІ бойовиків.

До теми Через коронавірус ООН відправила гуманітарну допомогу на окупований Донбас

За словами "головного санітарного лікаря" так званої "ЛНР" Дмитра Докашенка, на територїі Луганщини було шість хворих на коронавірус. А один – уже навіть одужав та виписаний.

Раніше пресслужба Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій України повідомила про смерть від коронавірусу на окупованому Донбасі. Окупаційна влада цей факт замовчує: історії хворіб приховують, медикам погрожують за розголошення інформації.

4 квітня в Центральній районній лікарні Амвросіївки помер громадянин, інфікований коронавірусом. Цей факт замовчується, відповідна медична документація вилучена,
– йдеться в повідомленні.

Також у міністерстві відзначили, що на території окупованої Луганській області в селищі Кадіївка щодня проводиться огляд бойовиків "армійського корпусу" лікарями з Росії, в той час як цивільне населення позбавлене необхідної медичної допомоги.

Крім цього, в Мінреінтеграції заявили, що також замовчується реальна кількість захворювань і в анексованому Криму.


Перебіг коронавірусу/Інфографіка 24 Каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.