З 124 632 пацієнтів одужали 20 996 людей. На жаль, 15 362 людини померли від укладень, спричинених хворобою.

До теми Коронавірус в Італії 3 квітня 2020 року

CNN пише, що у зв'язку з карантином, більшість людей втратили роботу. Велика частина населення на півдні Італії працює на "тіньові підприємства" та не має юридичного права на соціальні виплати.

У зв'язку з цим, тепер практично в кожному продуктовому магазині країни є спеціальний візок, де люди, які все ще можуть дозволити собі бакалійні продукти, передають їх тим, хто не може. Люди, які не втратили місце праці, надсилають пакети допомоги громадянам, які втратили роботу та кошти. Повідомлялося, що минулого тижня один поліцейський з Палермо пожертвував всю свою щомісячну зарплату (близько 2100 доларів), щоб придбати продукти для людей.

Попри добрі вчинки, поліція фіксує й погані. До прикладу, правоохоронці з провінції Апулія повідомили, що минулого тижня на головному шосе поблизу міста Барі невідомі викрали вантажівку з доставкою їжі.

Водію не завдали шкоди, але деякий багаж зник. Також у багатьох продуктових магазинах охоронці тепер уважно слідкують за вивантаженням нових товарів. Адже деякі люди під час процесу можуть підбігати та намагатися схопити продукти: коробки з макаронами або банки з помідорами.

Коронавірус в Італії: коротко про головне

  • Після США, Італія на другому місті за кількістю хворих на коронавірус у світі. Натомість в країні найбільше смертей через COVID-19.
  • Кількість хворих на коронавірус медпрацівників становить 8,3% від загальної кількості заражень в країні. Від недуги померли вже 74 лікарів. Навіть Китай не повідомляв про таку кількість інфікованого медперсоналу.
  • Лікарі змушені обирати, кого рятувати, адже на всіх хворих не вистачає місць, кисневих балонів та клапанів. Місцевий крематорій Бергамо не може впоратися з великою кількістю тіл, через що померлих перевозять з міста.
  • В Італії понад 100 хворих на коронавірус українців – 4 українки померли від недуги.


Як не захворіти на коронавірус/Інфографіка 24 Каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.