Станом на вечір 26 березня від коронавірусу в Італії померли 8 165 людей. Такі дані оприлюднив Університет Джона Хопкінса.

Також на тему Коронавірус в Італії 27 березня 2020 року

Загалом в Італії виявили 80 539 хворих на коронавірус. У середу зростання було на 3491 хворого. Відтак, після чотирьох днів сповільнення темпів зараження, крива інфікувань знову пішла вгору.

Найгірша ситуація залишається в Ломбардії. Там за останню добу виявили 2543 нових хворих.

Одужали за останню добу 999 людей. Всього від початку епідемії в Італії виписали з лікарні понад 10 тисяч людей.

Що відомо про поширення коронавірусу в Італії? Ситуація з коронавірусом в Італії турбує увесь світ. У країні найбільша кількість смертей через хворобу у світі, а в лікарнях вже не вистачає ліжок та необхідних медичних засобів. Щонайменше 2629 медичних працівників заразились коронавірусом. Згідно з підрахунками, кількість хворих на коронавірус медиків в Італії складає 8,3% від загальної кількості випадків в країні. Жителям Італії заборонили ходити вулицями. Виходити можна лише за продуктами, в аптеки й на роботу. В інших випадках необхідно мати відповідний дозвіл. В Італії від коронавірусу померли вже 3 українки.

Симптоми коронавірусу/Інфографіка 24 Каналу

​Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.