Через епідемію коронавірусу, який продовжує розповсюджуватися, влада Італії вирішила продовжити обмежувальні заходи. 3% з-поміж загальної кількості хворих – перебувають у тяжкому стані.

Також на тему: Коронавірус в Італії 10 квітня 2020 року

За останню добу від коронавірусу в Італії померли 619 хворих, а це більша кількість летальних випадків ніж за минулу добу – 570.

Станом на 11 квітня в Італії підтвердили 152 271 випадок зараження коронавірусом, 19 468 смертей. 32 534 людини одужали.

11 квітня президент США Дональд Трамп видав указ про надання допомоги Італії у боротьбі з поширенням коронавірусу. Допомога повинна охоплювати медичні та гуманітарні товари, створення польових госпіталів.

Також відомо, що Італія посилить поліцейський контроль на дорогах на час великодніх вихідних.

Коли закінчиться карантин в Італії?

Через епідемію коронавірусу влада Італії вирішила продовжити обмежувальні заходи, які ввели по всій країні. Тепер карантин в Італії триватиме до 3 травня.

За словами прем'єр-міністра Італії Джузеппе Конте, вже з 14 квітня в Італії можливе відновлення роботи:

  • магазинів канцтоварів;
  • книгарень;
  • магазинів товарів для дітей.

Однак це можливо лише за умови забезпечення всіх необхідних правил безпеки для відвідувачів. Конте також заявив, що він сподівається, що з 3 травня Італія перейде до відновлення активності.

Перебіг коронавірусу / Інфографіка 24 Каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.