Станом на 6 квітня, в Італії зафіксували 132 547 випадків коронавірусу та 16 523 смертей через недугу. Натомість одужали 22 837 людей.

Також на тему Коронавірус в Італії 5 квітня 2020 року

Нагадаємо, що 27 березня в Італії за добу померли 969 людей, що стало рекордним числом. З того часу рівень смертності почав поступово знижуватися.

Станом на 6 квітня, від хвороби в країні померло понад 100 медиків: 80 лікарів та 21 медсестра.

Тим часом, на тлі кризи в країні, італійські футбольні клуби вирішили опустити зарплати гравцям на 30%.

Впродовж карантину велика частина людей втратила роботу. Люди, які працювали на тіньовий ринок, не мають юридичного права отримувати соціальні виплати, через що у країні почастішали пограбування. За словами італійської влади, мафія маніпулює думками та настроями людей, користуючись ситуацією в країні.

Коротко про ситуацію в Італії

  • Попри те, що Італія вже давно не лідирує за кількістю виявлених хворих, в країні поки що залишається найбільший рівень смертності від COVID-19 у світі. Відтак, на допомогу місцевим лікарям Україна відправила 20 українських медиків.
  • У Італії, як і раніше, не вистачає засобів медичного захисту для медпрацівників, ліжкомісць та апаратів штучної вентиляції легенів. Місцевий крематорій Бергамо не може впоратися з великою кількістю тіл, через що померлих доводиться перенаправляти в інші міста.
  • В Італії на коронавірус захворіло понад 100 українців, 4 з яких померли.


Як не захворіти на коронавірус/Інфографіка 24 Каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.