Статистика коронавірусу у Збройних силах

Станом на 9 грудня в ЗСУ на коронавірус хворіють 3 120 людей. Про це повідомили у фейсбуці командування Медичних сил.

Цікаво В Україні за добу на коронавірус захворіли 12 585 людей: деталі

З початку пандемії недугу подолали 8 309 людей. На жаль, від коронавірусу померли 30 працівників ЗСУ та військовослужбовців.

Наразі на ізоляції, зокрема й самоізоляції, перебувають 527 людей. У 96 військових ізоляція закінчується протягом найближчих 3 діб.

Новий летальний випадок у ЗСУ

Працівник ЗСУ лікувався від коронавірусу у лікарні у Вінниці. Діагноз COVID-19 пацієнту підтвердили 25 листопада. Інтенсивна терапія, на жаль, не дала результату. За попередньою інформацією, у померлого були хронічні захворювання.

Що відомо про нові випадки коронавірусу

За добу 8 грудня зареєстрували одразу 111 нових випадків COVID-19.

Госпіталізували з них 9 людей:

  • Національний військово-медичний клінічний центр "ГВКГ", Військово-медичний клінічний центр Південного регіону та Запорізький військовий госпіталь – по 2 військовослужбовці;
  • Військово-медичний клінічний центр Західного та Північного регіонів, Чернігівський військовий госпіталь – по 1 військовослужбовцю.

Стан здоров'я пацієнтів задовільний, вони отримують необхідне лікування.

На лікуванні вдома під наглядом медиків перебувають 102 людини. Найбільше – на Київщині, в Одеській та Миколаївській областях.

Яка ситуація з коронавірусом в Україні?

Станом на 9 грудня в Україні коронавірус діагностували в 845 343 осіб. 14 204 випадків – летальні. Одужали від хвороби понад 451 тисяча людей. За останню добу виявили 12 585 нових випадків.