Як почуваються тваринки

За словами представника зоопарку, у тих гієн, що заразилися коронавірусом дуже легкі симптоми захворювання, зокрема легка млявість, невеликі виділення з носа та періодичний кашель.

Цікаво Пернатий екоактивіст: розумний папуга вміло сортує сміття

Тварини – 22-річна Нгозі та 23-річний Кібоведуть – активно і нормально взаємодіють з доглядачами.

Представники зоопарку зауважили, що гієни – стійкі, витривалі тварини, яким дуже важко захворіти навіть на такі хвороби як:

  • сибірська виразка;
  • сказ;
  • чумка.

Втім хворі гієни повинні повністю одужати. Вважається, що це перші представники цього виду у всьому світі, у яких підтвердили COVID-19.


Дві гієни в американському зоопарку захворіли на COVID-19 / Фото DenverZoo

Не лише вони

В зоопарку Денвера коронавірус виявили і у інших тварин також. Зокрема, у 11 левів і 2 тигрів результати тесту на COVID-10 виявилися позитивними.

Зокрема тигри – Юрій та Микита – позбулися вірусу й здорові, а всі леви або повністю одужали, або демонструють зниження вірусного навантаження.

"Тепер на підставі численних повідомлень ми знаємо, що багато видів тварин можуть бути чутливими до COVID-19, тому зберігаємо пильність і обережність при роботі з усіма нашими 3 000 тваринами 450 різних видів", – мовиться у повідомленні.

Люди можуть заразити тварин коронавірусом

  • Люди, інфіковані коронавірусом SARS-CoV-2, можуть заразити домашніх тварин. Натомість, на думку експертів, практично неможливо, щоб тварина інфікувала людину.
  • Також немає жодних даних про те, що на коронавірус хворіли свійські тварини.