Водночас щодо відповідного питання дипмісія України підтримує оперативний зв'язок з компетентними органами КНР та урядом міста Тяньцзінь. Про це повідомляє пресслужба посольства України в Китаї.

До теми У Китаї виявили COVID-19 в морозиві: інгредієнт був з України

"Посольством України в КНР вживаються усі необхідні термінові заходи з метою перевірки повідомлення інформаційної агенції "Сіньхуа" від 15 січня щодо виявлення у місті Тяньцзінь позитивних результатів аналізів на коронавірус", – зазначили у повідомленні.

У пресслужбі додали, що мовиться саме про інформацію щодо коронавірусу зразків сухої сироватки, імпортованої з України для виробництва морозива.

Що відомо про коронавірус в морозиві

  • У північнокитайському місті Тяньцзінь виявили новий вид коронавірусу у морозиві. Один із його складників був з України.
  • За інформацією "Сіньхуа", морозиво перевіряють після того, як 3 зразки дали позитивний результат. Їх відправили в міський центр профілактики та контролю захворювань.
  • Тисячі працівників відправили на карантин, з них – 700 осіб отримали негативний результат тесту на COVID-19.Компанією, яка виробляла продукт є Tianjin Daqiaodao Food Co.