Востаннє такі показники смертності та нових випадків інфікування упродовж доби фіксували 2 місяці тому – на початку – в середині березня, коли епідемія тільки набирала сили. Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на нові дані Департаменту цивільного захисту Італії.

Радимо ознайомитися Які країни Європи послабили карантин попри пандемію COVID-19: перелік

Натомість за останні 24 години вдалося одужати 2 155 пацієнтам. Загальна кількість "активних" хворих, які зараз мають позитивний результат тесту, зменшилася ще на 1518 осіб – до 83 324.

У лікарнях наразі залишаються 13 618 хворих на коронавірус, з них 1027 – у відділеннях інтенсивної терапії (останніх – на 7 людей менше, ніж напередодні).

За даними Університету Джонса Гопкінса, загалом від початку епідемії на коронавірус у Італії захворіли 219 070 осіб, померли – 30 560 людей. А одужали 105 186 італійців.

Зверніть увагу Коронавірус в Італії 9 травня 2020 року: одужали вже понад 100 тисяч людей

Головне про коронавірус в Італії

  • Італія посідає четверте місце у світі за кількістю хворих на COVID-19. Більше випадків зараження зафіксували лише у США, Іспанії та Великій Британії.
  • За числом смертей Італія перебуває на 3 місці. Випереджають її Велика Британія та США.
  • В Італії на коронавірус захворіли понад 20 тисяч медпрацівників, 150 з яких померли.
  • В країні зросла кількість грабежів у магазинах – багато людей втратили роботу та не отримують соціальні виплати через те, що працювали на тіньовий ринок.
  • На території Італії COVID-19 діагностували щонайменше 121 українцю. Четверо з них померли.
  • З 4 травня в Італії почала діяти друга фаза пом'якшення карантину, який запровадили через пандемію коронавірусу. Уряд дозволив роботу невеликих підприємств та зустрічі з рідними в межах регіону.​


Правда та міфи про коронавірус / Інфографіка 24 каналу