Нова система збору даних дозволила їм виявляти випадки, які були підраховані двічі, і виключати випадки смерті, які помилково приписували коронавірусу, пише El Pais.

Також на тему: Іспанія послаблює карантин: відкриваються пляжі та бари

"Зміна на 1900 – це багато. Ми намагаємося перевірити, наскільки це правильно, але це цифри, які у нас є на цей час, – сказав Фернандо Симон, координатор з надзвичайних ситуацій міністерства охорони здоров'я Іспанії.

Міністерство охорони здоров'я, яке збирає дані від регіональних органів охорони здоров'я, також переглянуло в бік зменшення число підтверджених випадків коронавірусу: від 235 772 до 235 400 за даними на 24 травня.

Ми задоволені зростальною якістю інформації, яка дозволяє нам приймати рішення. Це відбувається в кожній епідемії, коли розвиток ситуації дає нам трохи більше часу, ви повинні виправити цифри, а в деяких випадках – зменшити їх,
– додав Фернандо Симон.

В Іспанії сподіваються, що в липні вже зможуть приймати іноземних туристів. Хоча раніше повідомлялося, що країна не готова буде приймати туристів у 2020 році, і відкриє свої кордони для мандрівників аж у 2021 році.