Серед 224 нових випадків 46 людини мали безсимптомний перебіг захворювання. Про це повідомив російський уряд анексованого Криму, пишуть "Крим.Реалії".

Важливо Коронавірус в Україні: 10 945 хворих за добу, 124 померли

Яка зараз ситуація з COVID-19 у Криму

За минулу добу усі лабораторії на території Криму обстежили 2451 людину. Від початку пандемії на півострові зафіксували 244 летальних випадки, натомість 9 430 людей одужали. Загалом понад 13 тисяч кримчан інфікувалися COVID-19.

Із загальної кількості захворілих 138 виявлені при зверненні за медичною допомогою, 86 – серед контактних по раніше зареєстрованих випадків,
– мовиться у повідомленні.

Що українська влада говорить про ситуацію у Криму

Представник президента України в Криму Антон Кориневич назвав ситуацію в Криму близькою до катастрофічної. Окупаційна влада Криму не контролює поширення коронавірусу на півострові. Як сказав Кориневич, у лікарнях Криму недостатньо місць та ліжок для інфікованих коронавірусом. Людей залишають без медичної допомоги – їх переводять у санаторії або ж взагалі відмовляють у госпіталізації.

Немає можливості пройти тест на COVID-19 добровільно. Іноді доводиться чекати понад 24 години, поки машина швидкої допомоги приїде на виклик,
– підкреслив представник Зеленського.

Він також зауважив, що у місцевих аптеках немає основних препаратів. А статистика щодо коронавірусу на півострові спотворюється окупантами. Об'єктивної інформації немає, ніхто не контролює дотримання карантинних обмежень.