Apple iMac

Головна новинка — 21.5-дюймова модифікація. IPS-дисплей з розширенням 4К має у 4,5 більше пікселів, ніж попередня модель, а колірний простір розширений на 25%. Серед "начинки" моноблоку — 4-ядерний процесор Intel Core п’ятого покоління з тактовою частотою 3.1 ГГц, 8 ГБ оперативки (з можливістю розширення до 16 "гіг") та жорсткий диск об’ємом 1 ТБ. І все це — за ціною від півтори тисячі доларів США.

Предметні оновлення отримав і 27-дюймовый iMac. 5К дисплей, який тепер доступний у всіх конфігураціях моделі, здатний відтворювати на 25% більше відтінків кольорів. Технічні характеристики теж не залишилися поза увагою: 4-ядерний процесор Intel Core шостого покоління з частотою 3,2 ГГц, від 8 до 32 "гіг" оперативки, та мінімум терабайт внутрішньої пам’яті. Вартість — від 1800 доларів.

Штучні вени

Техніка, яку розробили дослідники з лондонського Університету Королеви Мері, змушує білки та пептиди самостійно складатися в трубчасті структури. Науковцям потрібно лиш контролювати процес та скеровувати матеріал, в той час як він сам себе створює. Новоутворення можуть запросто виконувати функції людських артерій чи вен.

Штучні судини-імплантати стануть у пригоді не лише під час різного роду ушкоджень людини, а й під час медичних дослідів. Максимальна схожість матеріалу на натуральні судини допоможе вченим краще зрозуміти природу різних недуг, як от хвороби Альцгеймера.

Робот-вазон

Спеціальний робот-вазон може стати неабияк корисним у побуті та полегшити догляд за домашнім зеленим світом. Так званий Soybot — це розумна підставка під вазон, розробка американських вчених. Вона оснащена сенсорами, які шукають сонячне світло або LED-освітлення та самостійно скеровують диво-машину до нього. Інший сенсор нагадує господарю, що вазон необхідно полити.