Під обмеження потрапили, зокрема, міста Цзілінь і Шулань. Останній вважають епіцентром нового спалаху коронавірусу. Про це пише Bloomberg.

Читайте також: Китай звинувачують у поширенні коронавірусу: як виправдовується офіційний Пекін

Наразі невідомо, що стало причиною нового спалаху, але припускається, що вірус могли занести люди, які повернулися з Російскої Федерації, адже провінція Цзілінь, де знаходиться Шулань, межує з Примор'ям.

Як відновлюють карантин

Шулань потрапив під карантин 18 травня. Там обмежили рух громадського транспорту, вихід на вулицю і виїзд з міста. У місті звільнили шістьох чиновників, включно з керівником місцевого відділення Комуністичної партії Китаю.

Новий спалах коронавірусу на північному сході Китаю виявили близько двох тижнів тому. За даними на 18 травня, в провінції Цзілінь зафіксовано 34 випадки COVID-19, в провінції Ляонін — три.

До теми: Епідеміолог пояснив, чому можлива 2 хвиля епідемії коронавірусу

Що відомо про ситуацію з поширенням коронавірусу в Китаї наразі?Коронавірус COVID-19 знову фіксують в Китаї, попередньо країна повідомила про подолання недуги, але епідемія триває. Переважна більшість випадків, які фіксують в країні – безсимптомні.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.