Віцепрем'єр-міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що Кабмін планує продовжити карантин до травня. За його словами, з початку наступного місяця буде послаблення: для деяких магазинів, транспорту, тощо.

До теми В Україні зафіксували 1668 випадків зараження коронавірусом: деталі

Окрім того, у своєму телеграм-каналі Денис Шмигаль повідомив, що 7 квітня Україна отримала рекомендацію від ВООЗ продовжити карантин.

Прем'єр-міністр наголосив, що Україна не буде послаблювати карантин впродовж квітня. За його словами, про послаблення карантинних обмежень можна буде дискутувати вже наступного місяця, за умови зниження динаміки захворюваності на COVID-19 в Україні.

Денис Шмигаль
“Наголошую, що протягом квітня ми не відступимо від того карантинного режиму, який запроваджений і буде провадитись до встановленого 24 квітня. І, можливо, скоріше за все, буде продовжений до початку травня місяця".

За словами Шмигаля, за умов позитивної динаміки, вже наступного місяця Кабмін запустить економіку України. Тобто якщо впродовж квітня ситуація з коронавірусом покращиться, в травні уряд детально повідомить про наступний план дій.

Денис Шмигаль
“Кожен буде знати свою роль, час і місце. Коли він почне ходити на роботу і коли почне повноцінно працювати, які будуть соціальні стандарти нашого життя: масочний режим, соціальні дистанції, розтермінування в часі початку й завершення робочого часу, щоб не створювати години пік. Над всіма цими пунктами та завданнями уряд сьогодні працює доволі напружено і, сподіваюсь, ефективно”.

Нові карантинні обмеження / Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я