Роману прогнозували життя в інвалідному кріслі, але медики змогли поставити хлопця на ноги після двох операцій в Тель-Авіві.

Всього до Ізраїлю на лікування відправили 10 поранених, розповідає Наталія Попова - активістка Волонтерської сотні, яка й надалі займається пораненими в Україні, а також дітьми постраждалих та загиблих.

Як відомо, у Міністерстві охорони здоров’я повідомили, що в лікарні загинув ще один учасник масових протестів в Україні, таким чином кількість жертв зросла до 106-ти.

Натомість в організації волонтерів-медиків Майдану стверджують, що кількість загиблих під час протистоянь на Майдані досягає 780 осіб.

Проте Міністерство охорони здоров’я України підтверджує, що під час масових протестів в Україні загинуло 106 осіб, і звинувачує спецслужби РФ у поширенні дезінформації про про 780 жертв Майдану.

У прес-службі ООН з посиланням на доповідь ООН по ситуації з правами людини в Україні повідомили, що в Україні в масових протистояннях з грудня 2013 до лютого 2014 року загинула 121 людина.