Про нове призначення повідомила пресслужба МОЗ.

Читайте також: Ємець про медреформу: якщо пацієнт або лікар буде проти – її не буде

"Кабінет Міністрів України на засіданні 18 березня призначив Першим заступником Міністра охорони здоров'я Ірину Микичак", – йдеться в повідомленні.

Що відомо про Ірину Микичак

Ірина Микичак – заслужена лікарка України. За освітою лікар-педіатр, магістр державного управління.

Пані Ірина має багаторічний досвід у сфері охорони здоров'я. З квітня 2017 року по грудень 2019 року Ірина Микичак була керівницею департаменту охорони здоров'я Львівської облдержадміністрації.

Була координатором реалізації низки успішних міжнародних проєктів співпраці зі Світовим Банком, ВООЗ, Агентством США з міжнародного розвитку, Дитячим Фондом ООН ЮНІСЕФ та інших проєктів у сфері реформи перинатальної допомоги, сімейної медицини, онкопревенції, громадського здоров'я. Також є засновницею регіональної освітньої програми Школа успішного медичного менеджера.

У грудні 2019 року попередній керівник ЛОДА Маркіян Мальський звільнив Ірину Микичак з посади директорки департаменту. Звільнення вона вважає незаконним і буде доводити це у суді.

Як відомо, головою МОЗ у новому складі уряду призначено Іллю Ємця, який вже керував міністерством у 2010-2011 роках.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я