Memo Box

Коробка Memo Box допоможе не забути випити ліки - про порушення графіку повідомить фірмовий додаток. Розробники наголошують, що Memo Box найкраще підійде людям похилого віку, яких підводить пам'ять.

Якщо власник забув випити пігулку, то на його смартфон, а також близьким прийде відповідне повідомлення. Крім того, додаток попередить, якщо людина вийшла з дому без коробки.

Барак Обама у 3-D

Спеціалісти Смітсонівського інституту створили найточніше погруддя президента США за допомогою новітніх технологій 3D-моделювання.

Для створення бюсту Обаму сфотографували на 58 камер, розташованих в особливому порядку. За словами авторів проекту - це найточніше погруддя президента США.

Потім всі зображення з'єднали в одне за допомогою спеціального програмного забезпечення Autodesk. І в кінці - видрукували на принтері фірми 3D Systems.

Нова "капча" від Google

Компанія Google представила новий захист від інтернет-ботів. Так звана "Капча" наступного покоління ефективніше боротиметься зі шкідливим програмним забезпеченням, однак для людей вона буде простішою.

Система аналізує велику кількість параметрів, зокрема IP-адресу, час, проведений на сторінці тощо. Вона отримала назву No CAPTCHA reCAPTCHA. Завдяки їй більшість користувачів зможуть довести свою людяність одним-єдиним кліком.

У деяких випадках необхідно буде ввести в поле текст зі спотвореного зображення. А в інших - це буде абсолютно нове випробування. У Google обіцяють, що воно буде максимально адаптованим для мобільних пристроїв. Приміром, потрібно буде віднайти схожі фотографії з цілого колажу.