Щодоби в країні діагностують COVID-19 у майже 400 тисяч осіб. Жертвами хвороби зі старту пандемії стали більше ніж 215 тисяч осіб.

До теми Люди лежать на вулиці, а крапельниці вішають на дерева, – жителі Індії про жахіття епідемії

Все більше штатів оголошують про локдаун

Критична ситуація в лікарнях: найбільше там бракує кисню. Близько 10 індійських штатів оголосили про жорсткі обмеження. Мовиться про карантин вихідного дня та комендантську годину.

Кількість смертей – набагато вища, – експерти

Експерти кажуть, що навіть високий рівень летальності, який зараз спостерігають в Індії, не відображає реальну картину. Адже багато людей просто не мають доступу до ПЛР-тестування, отже помирають від коронавірусу вдома.

Читайте також Падіння в пекло: як пандемія COVID-19 вийшла з-під контролю в Індії

Так у місті Бангалор, крематорії повідомили про дані загиблих від коронавірусу – їх було удвічі більше, ніж стверджують офіційно. Так ситуація і в інших містах.

У звичайні часи ми кремували три тіла на день, але за останні 10 днів ситуація змінилась. Одного дня було 18, іншого – 20, потім – 22 і далі – 25. За останні 10 днів у нас не було менше ніж 12 тіл на день – 90% з них загинули від коронавірусу,
– розповів директор крематорію міста Муззафарнагар Аджал Кумар Арагвал.

Лікар з Індійської медичної асоціації в штаті Уттар-Прадеш на умовах анонімності повідомив, багато людей помирають від пневмоній та фіброзу легень, проте їх до офіційної статистики коронавірусу не заносять.

Яка зараз ситуація з коронавірусом в Індії?


Станом на 2 травня в Індії виявили понад 19 мільйонів 557 тисяч випадків коронавірусу, з них більше ніж 215 тисяч – летальні.