Анжеліка Ісаксен вирішила відверто розповісти усе, що з нею трапилося, для того, щоб застерегти інших жінок бути обережними при виборі клініки та пластичного хірурга. А також для того, щоб інші пацієнтки не економили на пластичних операціях. Про це пише видання Daily Mail.

Читайте також: Найпопулярніші пластичні операції, які зробили українки у 2019 році

Так, мама двох дітей вирішила зробити свою другу пластичну операцію на груди. В інстаграмі вона побачила, як чимало зірок рекламують одну турецьку клініку без назви з бюджетними цінами на пластику та безліччю позитивних відгуків.

За 6000 фунтів стерлінгів дівчина збільшила груди, однак протягом декількох днів її груди з правої сторони пожовкли, стали яскраво-червоними і пульсували від болю, в клініці сказали, що побічні ефекти були "нормальними".

"Через два дні мої груди почали просочуватися кров'ю, але мені сказали, що це "нормально"... Вони (лікарі) не зняли стрічку, щоб побачити, що відбувається. Я припускаю, що стрічка тримала розріз разом", – розповіла Анжеліка.


Анжеліка Ісаксен / Caters News Agency / Daily Mail

Через два тижні, повернувшись додому, шрам під грудьми з правої сторони почав розкриватися і імплантат вискакував з нього. Згодом Ісаксен видалили обидва імплантати у Швеції, де також повідомили наявність у неї в організмі золотистого стафілококку.

Анжеліка Ісаксен – постраждала від операції зі збільшення грудей
"Я знайшла клініку в Туреччині через Instagram. Я бачила, як безліч знаменитостей рекламували її, а я довіряла цим зіркам, тому думала, що все повинно бути добре. Усі відгуки в Інтернеті були чудовими – згодом я побачила, що це тому, що вони просять написати відгук, поки ви ще перебуваєте в клініці, а погані вони видаляють".