Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.

Дивіться також: Хімвикид у Криму: до евакуації готують дітей на Херсонщині

За минулу добу жителі Херсонської області не зверталися за медичною допомогою, а показники шкідливих речовин залишаються у межах норми. МОЗ закликає жителів області звертатись до лікаря при перших ознаках отруєння,
– йдеться у повідомленні.

У відомстві поінформували, що станом на 12 годину 7 вересня 2018 року результати лабораторних досліджень ґрунту, води та повітря на території Херсонської області не підтвердили перевищень оксиду азоту, оксиду сірки, сірководню, оксиду вуглецю.

Заміри проводились у найближчих селищах прикордонної території Каланчацького та Чаплинського районів Херсонщини.

У міністерстві наголосили, що усі заклади охорони здоров’я регіону за потреби готові надати необхідну допомогу населенню.

Раніше повідомлялось, що на півдні Херсонської області через викиди в окупованому Криму отруїлися 37 прикордонників. Контрольні пункти в'їзду-виїзду "Каланчак" і "Чаплинка" на адміністративному кордоні з тимчасово окупованим Кримом припиняють свою роботу.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.