Про це розповів міський голова Хмельницького Олександр Симчишин в ефірі 24 каналу. Водночас різко збільшилася кількість госпіталізацій пацієнтів.

До теми Хмельницька область посилює карантинні обмеження

"Дуже прикро, що росте госпіталізація саме важких хворих, кисневозалежних. Є потреба в кисні високого тиску й у рідкому кисні. Це люди, які вже навіть кисневим концентратором не можуть обійтися", – розповів міський голова.

Чи вистачає місць у лікарнях

За словами Симчишина, наразі один з медзакладів у місті майже заповнений. Однак у Хмельницькій міській лікарні ще є приблизно 100 ліжок в резерві. Також влада ще влітку підготувала й інші додаткові місця, тому поки ситуація залишається контрольованою.

З позитивних моментів те, що протягом 2 останніх тижнів у нас госпіталізація однакова. Ми дуже сподіваємося, що найближчим часом кількість ліжок буде вивільнюватися,
– заявив мер Хмельницького.

Симчишин також додав, що дисципліна щодо дотримання карантинних обмежень у місті не відрізняється від загальнодержавної.

Дізнайтеся більше Ситуація з COVID-19 складна й у Хмельницькому: ліжка інфекційної лікарні заповнені на 99%

Мер Хмельницького розповів про COVID-19 у місті: дивіться відео

COVID-19 на Хмельниччині: останні новини

  • Через погіршення епідемічної ситуації у Хмельницькій області з 23 жовтня посилять карантинні обмеження. Вони стосуватимуться діяльності різних закладів, ринків та торгових центрів.
  • В інфекційній лікарні Хмельницького 18 жовтня хворих на коронавірус перестали приймати через брак місць.
  • Впродовж 20 жовтня на Хмельниччині зафіксували понад тисячу хворих на коронавірус.