Віктору Ляшку довіряють більше, ніж Максиму Степанову, Іллі Ємцю, Зоряні Скалецькій та Уляні Супрун. Про це свідчать результати опитування Соціологічної групи "Рейтинг", яке проводилось в період 24-25 квітня 2020 року.

До теми Перешкоджав корупційним схемам, – Іонов про те, чому його звільняють з Київської ОДА

Віктору Ляшку довіряє 41% опитаних українців, натомість 31% не довіряє, а 19% не знають такої людини. Що стосується чинного міністра охорони здоров'я Максима Степанова, то йому 25% опитаних довіряють, 26% не довіряють, а 38% не знають, хто це такий.

Як довіряють попереднім очільникам МОЗ

Українці приблизно однаково довіряють попереднім міністрам охорони здоров'я – Уляна Супрун лідирує у цьому рейтингу з невеликим відривом. Але разом з тим, в неї найнижчий рівень довіри. Натомість майже половина опитаних взагалі не знають, хто такі Ілля Ємець та Зоряна Скалецька.

Також цікаво, що у східній частині України довіра до всіх цих чиновників нижча, ніж у західній.

Рейтинг довіри до попередніх міністрів охорони здоров'я:

  • Уляна Супрун: довіряють – 19%, не довіряють – 63%, а 13% не знають її;
  • Ілля Ємець: довіряють – 16%, не довіряють – 33%, натомість 41% не знає, хто це;
  • Зоряна Скалецька: довіряють – 13%, не довіряють – 39%, 41% не знає такої людини.


Кому українці довіряють своє здоров'я / Інфографіка 24 каналу

Разом з тим, за останні 6 місяців 43% респондентів не помітили змін у якості медпослуг, 33% опитаних вважає, що вона скоріше погіршилася, а 11%, що скоріше покращилася.

Натомість 49% опитаних повідомили, що за останні 2 роки якість державних медичних послуг скоріше погіршилася, 33% – що лишилася на такому ж рівні, 12% – що покращилася.

Як проводилось опитування

Соціологи "Рейтингу" опитали 1200 респондентів за методом CATI (computer-assisted telephone interviews) – тобто за допомогою телефонних дзвінків.

Респондентами стали повнолітні мешканці зі всіх регіонів, крім окупованих територій. Помилка репрезентативності з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,8%.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.