Також очільник області отримав завдання забезпечити дотримання обмежувальних заходів. За результатами перевірок Полосков може ухвалити відповідні кадрові рішення.

До теми На Закарпатті вводять червону зону карантину

Закарпаття не виконало одне з завдань уряду

Як наголосив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, Закарпаття не виконало доручення уряду і не забезпечило 80% перепрофільованих ліжок під коронавірус з постачанням кисню.

Три дні поспіль на Закарпатті перевищені індикатори

Наразі цей показник на Закарпатті становить 66%. Є ще кілька регіонів з такою самою проблемою: Івано-Франківська область – 74%, Одеська – 70%, Рівненська – 72%, Чернівецька – 78% та Київ – 78%.

Третій день поспіль в Закарпатській області є перевищення встановлених індикаторів. Зокрема, щодо рівня госпіталізації понад 60 на 100 тисяч населення. В області маємо впродовж 3-х днів 90, 92 і 94 випадки госпіталізації на 100 тисяч населення. Також маємо великий коефіцієнт інфікування. Крім того, завантаженість ліжок з киснем понад 65%,
– пояснив Ляшко.

Яка ситуація з коронавірусом на Закарпатті

Джерело: РНБО

Станом на 6 березня в області діагностували 43 504 випадки коронавірусу, з них 982 – летальні. Одужали більше ніж 32 тисячі осіб.


Адаптивний карантин в Україні / Джерело МОЗ / Інфографіка 24 каналу