Так, у народі кажуть, що нібито правильно зав'язана нитка червоного кольору приносить власнику удачу, забезпечує енергією і сприяє досягненню довгострокових цілей. В магічну дію цього браслету вірили багато народів.

Читайте також Для чого люди носять червону нитку на руці та чому це маячня

Наголосимо, що ефективність ритуальної магії для лікування захворювань не доведена, а можливе полегшення в результаті дотримання ритуалу повністю пояснюється ефектом плацебо.

Відтак мережа вибухнула мемами, коли помітила червоний браслет на руці глави Міністерства охорони здоров'я України Максима Степанова.

У фейсбук-спільноті "Довколоботаніка" жартують про те, що для замовлення червоної нитки, яка нібито є потужним оберегом, слід писати у МОЗ.

Здавна відомо, що червона ниточка на зап'ясті є найсильнішим оберегом, що захищає від коронавірусу і приносить удачу. А ниточка з Єрусалиму, освячена біля труни Рахіль – це потужний оберіг, власнику якого не страшні ні ненависть недругів, ні навіть найсильніші вороги. Щоб замовити – пишіть на офіційний телеграм-канал МОЗ,
– йдеться у публікації.

"Приїхали. Міністр освіти академічно недоброчесний, міністр охорони здоров'я вірить в фігню (див. червону ниточку на руці)", – написала Ірина Єгорченко у фейсбуці у групі "Новини псевдонауки України".

До слова, вчора Максим Степанов повідомив українців про позитивний тест на коронавірус. Політик перебуває на самоізоляції. Очільник МОЗ зауважив, що проводитиме щоденні брифінги з дому.