Команда центру ділиться з невропатологами, фахівцями з фізичної терапії та нейрохірургами з інших областей України сучасними міжнародними підходами у нейрореабілітації.

"Ми надаємо інформацію неврологам, нейрохірургам – про те, що таке фізична реабілітація, про різні реабілітаційні програми. Починаючи з того, як допомогти пацієнту, який зазнав травми, і до моменту його участі в суспільстві", – розповів Олег Масний, директор реабілітаційного центру "Модричі".

У центрі під час кінезотерапії, ерготерапії, гідрокінезотерапії, бальнеології, а також фізкультурно-спортивної реабілітації пацієнтів заново вчать побутових навичок. Фахівці центру мають міжнародні сертифікати, адже переймали досвід у колег з Америки, Канади та Нідерландів.

"Це є і фізичний терапевт – стандартний, класичний. Це є і ерготерапевт, який мусить постійно думати, куди людина дальше піде. Це є і рекреаційний терапевт тому, що людина теж хоче якось проводити дозвілля", – розповіла Мар’яна Гординська, провідний реабілітолог центру "Модричі".

Успіхи у роботі з пацієнтом помітні вже після двох тижнів інтенсивних занять.

"За два тижні ми можемо допомогти людині, яка є з постійним катетером, яка не може вийти з дому без налагодженої роботи сечового і кишківника. Ми можемо досягти того, щоб людина відрегулювала і може рефлекторно здійснювати свою діяльність", – додала Гординська.

Реабілітаційний центр "Модричі" розташований поблизу Трускавця на Львівщині.