Вікторія Білан ніколи не хворіла на грип. Переконана, буди здоровою і бадьорою їй допомагає моржування. У холодній воді судини різко звужуються, після купання – розширюються, а це покращує кровообіг. Спершу у крижану воду занурювалася лише на Хрещення. А тепер пірнає 2-3 рази на тиждень.

Читайте також: Будьте обережні: 7 популярних міфів про грип, у які продовжують вірити

А от лікарі наголошують - моржування здоров'я зміцнює, але від грипу не врятує. На відміну від вакцинації. Головний імунолог Києва Федір Лапій вакцинується сам, і вакцинує своїх дітей. Адже саме школярі у групі ризику. Цьогоріч щеплення від грипу зробили 180 тисяч українців, повідомляють у МОЗ.

Вакцинація – це є дуже ефективним способом профілактики грипу і зважаючи на наші реалії, в нас іншого підходу як не вакцинуватися немає,
– розповів лікар-імунолог Федір Лапій.

А ще лікарі радять уникати людних місць, мити руки та провітрювати приміщення.

Нагадаємо, що у зв'язку з епідемією грипу навчання призупинили у школах Львова, Тернополя, Києва, на Волині, Запоріжжі, Вінниччині та Миколаївщині, а також у Дніпропетровській, Рівненській та Харківській областях. Водночас розслаблятися рано, адже медики ще чекають піку захворювання – його прогнозують на кінець цього тижня.