Вакцина мала підроблене маркування

ЗМІ повідомили, що в Мексиці підроблену вакцину отримали близько 80 людей. Одна доза препарату, що видається за Pfizer / BioNTech, коштувала близько тисячі доларів.

До теми На Франківщині медики через некомпетентність зіпсували 500 доз вакцин проти коронавірусу

Відомо, що виявлена в Мексиці вакцина мала підроблене маркування.

Міністр охорони здоров'я мексиканського штату Нуево-Леон Мануель де ла О Кавасос, розповів, що у препарату, знайденого у пивних холодильниках, був неправильний термін придатності і не збігався номер партії з вакциною, відправленою до штату.

Що насправді було в ампулах

У Польщі підроблену вакцину використовувати не встигли. За даними влади, ймовірно, підроблений препарат насправді був ліками проти зморшок.

Флакони вилучили в Польщі і Мексиці в ході розслідувань. Зауважимо, що компанія Pfizer згодом також підтвердила, що препарати є підробкою.

Цікаво Між виробниками вакцин почалась війна: Pfizer теж звинувачують у тромбозах, – вчений

Коротко про вакцину проти коронавірусу від Pfizer

  • Вакцина виробництва німецької біотехнологічної компанії BioNTech і американського фармгіганта Pfizer на 91% ефективна в запобіганні захворювання. Дві дози вакцини вводять внутрішньом'язово з інтервалом в 21 день.
  • 16 квітня до України прибула перша партія 117 тисяч доз вакцини проти коронавірусу Pfizer/BioNTech. Вакцина надійшла у рамках глобальної ініціативи COVAX.
  • Згідно з планом МОЗ, вакцинуватимуть препаратом Pfizer мешканців і персонал будинків для літніх людей, а також співробітників Державної служби з надзвичайних ситуацій і Держприкордонслужби.