У зв’язку з тим, що на серцеві хвороби частіше хворіють чоловіки, жінки дуже часто ігнорують біль у грудях через малоймовірність нападу. Це і стає причиною нещастя, вирішили на конгресі "Лікування в невідкладній кардіології" у Стамбулі.

Загалом дослідники проаналізували 5 тисяч випадків інфаркту, що сталися в Британії та Франції.

Результати спостережень показали, що жінки, які перенесли інфаркт, мають удвічі менше шансів вижити, ніж чоловіки. У кращому ж випадку пацієнтка все одно матиме більше ускладнень та буде змушена довше пролежати в лікарні.

"Ці результати вказують на те, що жінки повинні бути більш пильними відносно болю в грудях та швидко звертатися за медичною допомогою, щоби скоротити ішемічний період", - заявив доктор Гійом Льоран із Університетського клінічного центру французького міста Ренн.

"Жінки, коли відчувають біль у грудях, можуть пізніше викликати швидку через те, що не вірять, що це може бути інфаркт міокарда. Більшість жінок певні, що інфаркт міокарда – це проблема чоловіків", - зазначив фахівець.

До слова, вчені встановили, що шокуючі новини, незалежно від того, позитивні вони чи негативні, можуть призвести до фатальних наслідків.