Я почну з родини. Батька Вероніки, Руслана Барладяну, знаю як "Бумера". "Бумера" люблять усі, хто знайомий із 17-м батом, мене із ним познайомив його друг – мій покійний батько "Годзила". Любив його як брата. Та з ним сталося страшне. Одного вечора вони пішли на бойове – "Годзила" в руках ніс СПГ, а "Бумер" споряджені постріли. Разом вони влаштовували терористам справжнє пекло. Усе обірвала ворожа 120-ка, що вибухнула у бійців над головами. Руслан повалив "Годзилу" на землю й накрив собою. Осколки понівечили тіло хороброго бійця, він лишився інвалідом 2-ї групи на все своє життя. Й зараз не може ходити без величезного шкіряного корсету.

Доля несправедлива до цієї чудової родини. Вчора 20-річна донька "Бумера" Вероніка поверталась з Ізяслава до Клубівки й потрапила у страшну аварію. У дівчини серйозна травма голови та кульшового суглобу. Лікарі Хмельницької обласної лікарні зараз б’ються за життя молодої дівчинки, перевезти ж у спеціалізований заклад наразі не дозволяє складність травм. Терміново потрібні гроші на порятунок життя Вероніки Барладяну, ця родина не є заможною. Зовсім.

Особисто від себе, від усіх бійців 17-ки, від небайдужих прошу допомогти сім’ї, котра вже віддала дуже багато за нас із вами.

Номер картки Приват Банку: 4149499645584820 мама Барладяну Лариса Миколаївна. Її номер телефону 097-065-85-36.

Допомога потрібна ТЕРМІНОВО. Хто вірить – моліться!