Про це заявив директор інституту біохімії імені О.В. Палладіна Сергій Комісаренко в ефірі політичного ток-шоу "Право на владу" на 1+1.

Цікаво Скільки часу буде розроблятись вакцина проти коронавірусу: відповідь науковця

Річ у тім, що ідеальної діагностики, яка б давала швидкий і точний результат на коронавірус, поки що не існує. Сергій Комісаренко заявив, що багато лабораторій працюють над створенням ефективної діагностики Covid-19.

За словами Комісаренка, недоліки теперішньої діагностики цього штаму коронавірусу в тому, що результати можуть бути як і хибнонегативними, так і хибнопозитивними. У зв'язку з цим, хвору людину можуть відпустити додому, а здорову залишити лікуватись.

Разом з тим, Комісаренко підтримав введення карантину в Україні. На його думку, передчасні заходи можуть вберегти життя багатьох людей.

Коли стоять на кону смерть людей, життя людей – не повинно бути особливих вагань, запровадити карантин чи ні. Тому я повністю підтримую запровадження карантину в Україні,
– заявив він.


Коронавірус в цифрах / Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.