Тепер справа лише за місцевою владою, яка й буде виплачувати зарплати лікарям, розповів Максим Степанов під час свого брифінгу.

До слова Вийшло ще менше: лікар-інфекціоніст показав свою "підвищену" зарплату

Ми сподіваємось, що місцева влада не буде зволікати і в терміновому порядку виплатить ці 300% зарплат за березень. Мовиться про усіх медичних працівників, які працювали з коронавірусом,
– підкреслив глава МОЗ.

Втім він підкреслив, що тут потрібно розділити такі виплати на два окремі питання – підвищення за березень і за усі наступні місяці.

"Цей ресурс був передбачений у змінах до державного бюджету України. Передбачено 15,8 мільярда гривень саме на підвищену зарплату всім медичним працівникам, які працюють з коронавірусом", – зазначив Степанов.

Міністр обіцяє, що з зарплатами за квітень не вийде таких суттєвих затримок, як з березневими. Мовляв, їх перерахують в регіони уже в найближчі кілька днів після засідання уряду, яке відбудеться 22 квітня.

Що відомо про підвищення зарплат лікарям?У владній команді вирішили підвищити зарплати для лікарів і надати додаткові виплати тим, хто працює з хворими на коронавірус. Останні мали отримувати зарплату у розмірі 300%, а всі решта – 200%.

Втім так званим бюджетникам вже почали надходити зарплати й аванси за березень, а лікарі обіцяного покращення так і не відчули.