Якщо усі області стануть "червоними" в Україні введуть локдаун

Ігор Кузін також нагадав, що з 30 жовтня у червоній зоні перебуватиме вже 15 областей України. Якщо захворюваність зростатиме такими ж темпами, то уряду доведеться розширити червону зону.

Увага Україну накриє вірусна хвиля: як посилити ефект вакцинації

Ігор Кузін – головний санлікар

“Таким чином посилений карантин торкнувся вже більшості українських областей. Не виключено, що цей перелік зростатиме, адже сьогодні лише три області відповідають жовтому рівню епіднебезпеки”.

Вакцинація – протидія вірусу та карантину

Ігор Кузін зазначив, що існує два способи зупинити поширення коронавірусу: вакцинація та посилення карантину. Тож закликав громадян не чекати на посилення карантину, а вакцинуватись!

Щеплення в першу чергу потрібні для того, щоб зберегти своє життя і здоров'я, не дати хвороби покласти вас у реанімацію. Тому що вакцинація – це єдина можливість уникнути колапсу медичної системи,
– додав Кузін.

В Україні оновили карантинні зони

Джерело: МОЗ

Станом на 28 жовтня лише три області перебувають у жовтій зоні карантину, де обмежень найменше. Йдеться про Кіровоградську, Закарпатську, Вінницьку області.

В Україні зросла кількість "червоних" областей / Інфографіка МОЗ

Актуальна захворюваність на COVID-19

  • Впродовж останньої доби в Україні підтвердили понад 26 тисяч випадків захворювання на коронавірус – це найбільше з початку пандемії.
  • До лікарень госпіталізували 5 366 людей з вираженими симптомами коронавірусу.
  • Від ускладнень недуги, на жаль, померли 576 пацієнтів. Водночас одужали 10 006 людей.
  • Загалом в країні підтвердили 2 851 804 випадки інфікування коронавірусом. Жертвами COVID-19 стали 66 204 пацієнти.