Натомість громадян Таджикистану, які повернуться додому з цих країн, розмістять на двотижневий карантин, повідомляє Asia-plus.

Вас може зацікавити Китайський коронавірус Covid-2019: симптоми та як намагаються лікувати

Такими заходами влада Таджикистану прагне забезпечити здоров'я та безпеку своїм громадянам.

Список країн, громадянам яких Таджикистан тимчасово заборонив в'їзд:

КНР, Японія, Корея, В'єтнам, Сінгапур, Австралія, Малайзія, Камбоджа, Філіппіни, Таїланд, Непал, Шрі-Ланка, Індія, Фінляндія, Італія, Британія, Іспанія, Швеція, Бельгія, Ізраїль, Австрія, Хорватія, Швейцарія, США, Канада, ОАЕ, Єгипет, Іран, Ліван, Кувейт, Бахрейн, Оман, Афганістан, Ірак та Алжир.

У випадку продажу авіаквитків і здійснення перельотів в аеропорти Таджикистану, громадяни вищезгаданих країн будуть повернуті цими ж рейсами назад,
– йдеться в повідомленні.

У зв'язку з цим, авіакомпанії уповноважені повернути гроші тим особам, які придбали квитки заздалегідь. Turkish Airlines вже розіслали це повідомлення всім аеропортам, з якими співпрацює. Втім, як зазначає ЗМІ, питання про повернення суми авіаквитків, куплених на рейси Turkish Airlines, залишається відкритим.

Останні новини про коронавірус:

  • Станом на 2 березня коронавірус підтвердили у понад 89 тисяч хворих, три тисячі з яких померли. Втім, є і хороші новини – одужали понад 45 тисяч людей.
  • Впродовж останнього тижня коронавірус стрімко поширюється Європою. Нині Італія є епіцентром спалаху серед європейських країн.
  • ВООЗ підняла рівень загрози епідемії коронавірусу до "дуже високого". Це найвищий рівень ризику в градації Всесвітньої організації охорони здоров'я. Втім, в організації наголошують – глобальної пандемії немає.
  • В Україні жодного випадку COVID-19 не виявили. Втім, поза межами країни на коронавірус захворіли 5 українців – 1 людина вже встигла одужати.
  • МЗС України радить утриматись від поїздок до країн, у яких зафіксували спалах.


Що потрібно знати про коронавірус / 24 канал

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.