Боротьбу з коронавірусною недугою обговорили на селекторній нараді в президента. Прем'єр зазначив, що також на готовність потрібно перевірити дитячі заклади охорони здоров'я.

Актуально Через новий штам Дельта: уряд затвердив нові правила в'їзду до України

Масковий режим залишатиметься обов'язковим

Масковий режим, соціальне дистанціювання та дезінфекція надалі залишатимуться обов’язковими, щоб не допустити подальшого зростання захворюваності,
– сказав очільник уряду.

На нараді констатували: кількість активних хворих на коронавірус в Україні справді зменшується. Проте система охорони здоров'я і надалі в напруженому стані – адже вона має бути готовою до протидії штаму Дельта.

В уряді закликають активізувати процес вакцинації

Проте і на цій кількості центрів для вакцинації зупинятись не збираються, адже темпи імунізації потрібно нарощувати. МОЗ та Міністерству розвитку громад та територій доручили скоординуватись з місцевою владою та з'ясувати, як ще можна активізувати вакцинацію.

Варто прочитати Уряд затвердив міжнародний COVID-сертифікат

Яка ситуація з захворюваністю на коронавірус в Україні?

Станом на 5 липня в Україні виявили 2 237 823 випадки коронавірусу. Від недуги померли 52 484 людини, одужали понад 2 мільйони 171 тисяча хворих. За останню добу COVID-19 діагностували у 244 осіб, 14 людей померли.