Фото, які свідчать, що Манчестер Арену та Бірмінгемський виставковий центр вже почали перетворювати на госпіталі опублікувало видання DailyMay.

Читайте також: У Мадриді відкрили найбільший в Європі госпіталь для хворих на коронавірус – фото

Керівництво центрів вже заявило про готовність прийняти хворих та негайно відреагувати, якщо буде вказівка уряду. Спеціальна комісія з охорони здоров'я в Бірмінгемі зазначила, що очікує "національної готовності".

Які заклади переобладнають у госпіталі

Фото свідчать, що роботи з переобладнання вже почали. Так, центр ExCel в Іст-Лондон стане польовою лікарнею на 4 тисячі ліжок з двома моргами, а в аеропорту міста припиняють цивільні рейси, щоб військові літаки могли транспортувати хворих.


Військові вже працюють над оснащенням центрів/Фото: dailymail

Приміщення аеропорту Бірмінгема переобладнали у морг

Летовище у Бірмінгемі розташоване поруч з Національним виставковим центром. Будівлю на території аеропорту переобладнають під тимчасовий морг на 12 тисяч місць.

На початках в ангарі зможуть розмістити 1,5 тисячі тіл, "але він буде розширюватися, щоб вмістити більше". Розраховують на 12 тисяч тіл.

В Британії визначили три гігантські госпітальні бази/Фото: dailymail

Виставковий центр NHS Nightingale теж перетворили на лікарню, яка має вентилятори та кисень біля кожного ліжка. Відомо, що військових медиків також залучать до лікування хворих на коронавірус.

Коронавірус у Британії: коротко

  • Станом на 28 березня у Великій Британії зафіксували 14 тисяч 754 випадків інфікування коронавірусом.
  • Від ускладнень померли 759 людей.
  • Пандемія коронавірусу змусила Велику Британію запровадити суворі обмеження. З 23 березня, британці зобов'язані перебувати вдома, а на вулицю виходити тільки в разі крайньої потреби.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я