Про це повідомляє прес-центр штабу АТО на сторінці в Facebook.

Читайте також: Кір в Україні: симптоми небезпечної хвороби та його профілактика

Зазначається, що російські окупаційні служби, що керують непідконтрольними Україні районами Донбасу, докладають чимало зусиль аби приховати спалахи інфекційних захворювань в так званих "підрозділах" російсько-окупаційних військ.

Через лояльні до ідеї "руського міра" ЗМІ кремлівські найманці час від часу поширюють завідомо неправдиві новини на кшталт: "тисячі громадян з підконтрольних українському Уряду територій скористалися медичними послугами "республіканських ескулапів". Насправді ситуація з наданням медичних послуг на окупованих територіях є критичною,
– наголосили у повідомленні.

За інформацією розвідки штабу АТО командування так званих армійських корпусів російсько-окупаційних військ приховує факти захворювання особового складу на кір.

Зазначається, що наразі медичної допомоги потребують "більше трьох десятків "їхтамнєтов" так званих окремої артилерійської бригади та 3 мотострілецької бригади 1 АК".

"Зважаючи на те, що різноманітні інфекційні хвороби ширяться серед "боєвого братства" з геометричною прогресією можна з певною долею ймовірність припустити, що це лише початок епідемії", – підсумували у штабі.