Ігоря мобілізували ще у першу хвилю. 25-річний боєць вижив у запеклих боях за Дебальцеве. А коли повернувся додому з війни, його спіткала інша смертельна небезпека.

Йому поставили лімфогранулематоз — злоякісне захворювання лімфоїдної тканини. Лікують його за допомогою хіміотерапії. Хлопцю зробили вже три такі терапії та чи допоможуть вони, не знають навіть спеціалісти.

Загалом, молодому чоловікові потрібні вісім курсів хіміотерапії. За кожен треба віддати п’ять тисяч гривень. Чимало грошей потрібно і для реабілітації. Але їх ані у хлопця, ані у його родини просто немає. Ігор працює оператором на заправці, йому допомагає держава, утім грошей катастрофічно не вистачає.

Герой АТО, артилерист за фахом, який воював з ворогом на підступах до Маріуполя, пан Андрій звернувся до Телеканалу новин "24" з проханням допомогти зібрати кошти на лікування Ігора.

Це не перший випадок, коли онкологічні захворювання косять хлопців, які повернулися з війни. Про це навіть ходять цілі легенди. Мовляв, терористи застосовують якусь новітню російську зброю і це провокує рак. Та і лікарі, і самі військові припускають, що все може бути набагато банальніше — умови війни сприяють розвитку хвороб.

Більше шансів вилікувати Ігоря є в Ізраїлі. Але лише обстеження за кордоном коштує сім тисяч доларів. А повний курс лікування потягне на всі 30 тисяч доларів. Допомогти Ігору Остапову можемо ми всі — прості українці. Гроші хлопцеві можна переказувати на рахунок.

Номер картки Приватбанку: 5168 7572 0914 0492

Автор сюжету — Володимир Рунець.