Уряд Австрії прийняв рішення закрити кордон з Італією після того, як Словенія вжила жорсткіших заходів, повідомляє The Local.

До теми Як живе Італія під час епідемії коронавірусу: ексклюзивні історії українців

Ніхто не повинен їздити за кордон, але оскільки ніхто не виконує цього наказу, ми вирішили вжити заходів,
– заявив журналістам прем'єр-міністр Словенії Мар'ян Шарець.

Влада вважає цей крок необхідним методом контролю за поширенням вірусу. Додамо, що нині у Словенії зафіксували 31 випадок зараження Covid-19.

Цього ж дня таку ж заборону оголосив канцлер Австрії Себастьян Курц. Він заявив, що між Австрією та Італією припинять залізничне та авіасполучення – обмеження не діятиме лише на вантажний транспорт.

Відтак, найближчим часом до країни не зможуть потрапити громадяни з Італії. Натомість австрійці, які перебували в Італії на час закриття кордону, зможуть повернутися додому після того, як нададуть згоду провести два тижні на самообсервації. Станом на 10 березня, в Австрії зафіксували 182 випадки зараження коронавірусом.

Основне про Covid-19

  • Станом на 10 березня китайським коронавірусом заразилося 118 099 людей, з яких понад 4 тисячі померли. Втім, є і хороші новини, адже одужали 64 тисячі осіб.
  • Коронавірус поширився на усі європейські країни, й тепер його фіксують навіть на маленьких островах. Найбільше випадків зараження в Європі зареєстрували в Італії – захворіли понад 10 тисяч людей.
  • У решті світу найбільше від коронавірусу страждають у Китаї, де його вперше виявили, а також у Південній Кореї та Ірані.
  • Нині не існує вакцини від коронавірусу 2019-nCoV. Втім, Китай і США заявили про те, що вже працюють над її створенням. Зокрема, США вже почали тестувати вакцину на людях.
  • Перший випадок захворювання на коронавірус підтвердили й в Україні. Захворів чернівчанин, який подорожував Італією. Його лікують згідно з протоколами ВООЗ.


Коронавірус у цифрах / інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.